Ogłoszenie nieaktualne

Kucharz

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
4500 - 6500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

Prężnie rozwijająca się Restauracja KOS na gdańskim starym mieście poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku KUCHARZ
Jeśli jesteś osobą która dobrze odnajduje się w pracy w zespole, potrafi zorganizować własną pracę, podchodzi do niej z pasją i zaangażowaniem, to świetnie trafiłeś!
Od kandydatów na to stanowisko wymagamy:
- doświadczenia na stanowisku pracy jako kucharz
- aktualnej książeczki sanepidowskiej
- wysokiej kultury osobistej
- pozytywnego nastawienia i umiejętności pracy w grupie
- zaangażowania i profesjonalizmu
- brak nałogów
- duża dyspozycyjność
Obowiązki:
- utrzymanie porządku w miejscu pracy
- przygotowywanie posiłków według standardów
- sprawne wykonywanie powierzonych obowiązków
- przestrzeganie zasad HACCP
- kontrola stanu zapasów produktów,
- dbanie o wizerunek lokalu
Naszym pracownikom oferujemy:
- miłą atmosferę pracy
- dobre i terminowo wypłacane wynagrodzenie (25-30 zł/h)
- możliwość realizacji własnych pomysłów
- umowę o pracę/zlecenie
- ciągły rozwój
- pakiet sportowy w atrakcyjnych warunkach
CV z dopiskiem "kucharz / pizzerman" prosimy kierować na adres mailowy [ukryte]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aktualizacja: 03.05.2023