Kucharz

Ogłoszenie podstawowe

Kucharz

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Jesteś głodny sukcesu? Jeśli odpowiedź brzmi „TAK”, dołącz do zespołu Radisson Hotel & Suites. Poszukujemy smakoszy takich jak Ty!

Pracownicy Radisson Hotel & Suites stanowią zgrany zespół dbający o niezapomniane wrażenia przebywających w naszych hotelach gości.
Pasja kulinarna i zdolności przywódcze nadają Twojemu życiu smak?
Jeśli tak, potrzebujemy właśnie Ciebie!
Twoja osobowość jest niczym dodatkowy składnik, który może wzbogacić smak całego zespołu? Dołącz do załogi naszej kuchni i spraw, by każda chwila spędzona przez gości w naszym hotelu była niezapomniana.

Główne obowiązki:
- Przygotowuje zamówienia i odpowiednio przybiera dania zgodnie z przepisami oraz wymogami odnośnie jego prezentacji
- Nadzoruje i wspiera członków swojego zespołu dla osiągnięcia optymalnej jakości
- Dba o przestrzeganie dobrych praktyk w zakresie bezpieczeństwa i higieny żywności
- Przeprowadza zamknięcie dnia w kuchni zgodnie z procedurami i normami obowiązującymi w oddziale

Wymagania:
- udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz zdolność do demonstracji wysokich standardów pracy oraz nadzorowania działań zespołu
- pozytywne nastawienie, doskonałe zdolności organizacyjne i chęć zapewnienia najwyższych standardów obsługi gościa
- determinacja i ambicja inspirująca zespół do ciągłego spełniania, a nawet wyprzedzania oczekiwań gości
- umiejętność pracy w zespole, logiczne myślenie i wysoka komunikatywność

Wyślij swoją aplikację na r...@radis... Wyświetl e-mail
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aktualizacja: 11.04.2024