Ogłoszenie nieaktualne

Pizzerman w Magari (PURO)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Książeczka sanepidowska
Tak

PURO to coś więcej niż tylko hotel. To ludzie, lokalna społeczność, ciekawa gastronomia i otwarty dom, w którym dużo się dzieje. A Magari to nasza włoska restauracja w centrum Gdańska, uwielbiana przez naszych Gości, nie tylko hotelowych, ale też tych z miasta, którzy przychodzą do nas na prawdziwe włoskie jedzenie. Mamy świetny zespół, znanego i doświadczonego szefa kuchni, dobre jedzenie i piękne wnętrze. Chcesz dołączyć do naszej ekipy? Świetnie się składa, bo szukamy Pizzermana.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • przygotowywanie pizzy na bazie przepisów kulinarnych
  • obsługa pieca elektrycznego do pieczenia pizzy
  • szersza znajomość kuchni włoskiej mile widziana
TY:
  • masz doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza/-ki
  • gotowanie jest Twoją pasją
  • jesteś otwarty/a na ludzi i lubisz im pomagać
  • posiadasz aktualne orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne
  • chcesz pracować w fajnym zespole i tworzyć ciekawe miejsce na gdańskiej mapie gastronomicznej
  • charakteryzuje Cię nieustające poczucie humoru i wieczny optymizm oraz nieugięta elastyczność
OFERUJEMY:
  • umowa o pracę
  • dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej w Enel Med
  • dofinansowanie do ubezpieczenia na życie UNUM
  • karta Multisport PLUS
  • przyjazna atmosfera w pracy (serio!)
  • smaczne posiłki na kantynie dla całego zespołu
  • polubisz nasze uniformy, są wygodne i uniwersalne
  • szkolenia rozwojowe i stanowiskowe
  • dofinansowanie do kursów językowych z lektorami i native’ami
  • duże możliwości rozwoju, we wszystkich hotelach PURO
  • spotkania integracyjne
  • zniżki na pobyty w PURO, do wszystkich restauracji i SPA oraz na zakupy w PURO Gift Shopie
  • konkursy wewnętrzne, w których możesz wygrać vouchery do hoteli, restauracji czy wybranych sklepów
  • program poleceń pracowniczych – jeśli zatrudnimy kogoś, kogo polecisz, wynagrodzimy Ci to finansowo
  • możliwość dołączenia do projektu PURO Brand Ambasador (dodatkowo wynagradzany, możesz dać upust swojej kreatywności i wyjść z inicjatywą)
Brzmi ciekawie? Zaaplikuj!

Aktualizacja: 05.01.2024