Ogłoszenie nieaktualne

Kucharz zmianowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Hotelarstwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Sopotorium Medical Resort
Nowy 4-gwiazdkowy hotel w Sopocie z rozbudowaną bazą medyczną
poszukuje pracowników do zespołu gastronomii:

Poszukujemy Kucharza zmianowego

Jeśli:
  • jesteś sumienny/sumienna, odpowiedzialny/odpowiedzialna, obowiązkowy/obowiązkowa
  • masz możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym, w tym w weekendy
  • masz doświadczenie w pracy w kuchni
Oferujemy:
  • warunki płacowe, adekwatne do zaangażowania i efektów pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej firmie,
  • pracę realizowaną według jasno określonych procedur i standardów
Twoje obowiązki:
  • przygotowanie posiłków dla gości hotelowych
  • pomoc szefowi kuchni
  • dbanie o wysokie standardy i przestrzeganie procedur w podległym
    obszarze
Poszukujemy osób, które wykazują inicjatywę i zaangażowanie, chcą się dzielić z nami umiejętnościami i talentami.
Jeśli czujesz, że to ogłoszenie jest skierowane właśnie do Ciebie, zaaplikuj i daj się bliżej poznać.

Prosimy o wysłanie CV na [ukryte] ; www.sopotorium.pl

Aktualizacja: 05.07.2023