Ładowacz - usługi komunalne

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4500 - 5200
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Serwis / Usługi,
Utrzymanie czystości
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Eco Sopot sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko:

ŁADOWACZ NIECZYSTOŚCI STAŁYCH
Miejsce pracy – teren Miasta Sopotu

Wymagania:
  • sprawność fizyczna
  • dyspozycyjność i chęć do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • staranność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • gotowość do pracy zmianowej
  • wysoka kultura osobista
  • mile widziana znajomość topografii Sopotu, doświadczenie w pracy na pojazdach specjalistycznych typu śmieciarka oraz doświadczenie w pracy w branży komunalnej
Podstawowe zadania na stanowisku:
  • wykonywanie prac związanych z odbiorem i załadunkiem odpadów
  • opróżnianie pojemników z odpadów - załadunek zawartości  do pojazdu specjalistycznego typu śmieciarka
  • obsługa urządzeń załadunkowych zamontowanych na śmieciarce
  • pomoc w należytym zabezpieczeniu przewożonego ładunku
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [ukryte] lub pisemnie bądź osobiście na adres Eco Sopot sp. z.o.o, al. Niepodległości 723a,  81-853 Sopot, pok. A

Aktualizacja: 20.06.2023