Lektor języka angielsiego

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Języki obce,
Opieka nad dziećmi
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Hybrydowa
Rekrutacja online
Tak

Firma z tradycjami i doskonałym zapleczem dydaktycznym zatrudni lektora języka angielskiego na pełen etat w ramach umowy zlecenia/kontraktu do pracy w przedszkolu.
Praca w godzianch: 8:00 - 13:00.

Wymagania:
-zamiłowanie do pracy z dziećmi
- umiejętność pracy w zespole
- łatwość nawiązywania kontaktów zarówno z dziećmi jak i rodzicami
- kultura osobista oraz pogodne i ciepłe usposobienie
- dobra organizacja czasu pracy
- odpowiedzialność i zaangażowanie
- mile widziane przygotowanie pedagogiczne ,wykształcenie kierunkowe:  pedagogiki przedszkolnej lub wczesnoszkolnej (może być w trakcie studiów), anglistyka

Obowiązki:

- prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w języku angielskim
- dbanie o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków
- realizacja zadań przedszkola
- organizowanie uroczystości przedszkolnych
- współpraca z rodzicami w procesie edukacji i wychowania

Zapewniamy:

-umowa zlecenie / kontrakt
- profesjonalne przeszkolenie przed przystąpieniem do pracy
- konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji
- wyposażenie w niezbędny sprzęt i narzędzia do pracy oraz pomoce dydaktyczne
- pracę w miłej atmosferze

Proszę o przesłanie CV na adres e-mail podany w ogłoszeniu.

Aktualizacja: 15.04.2024

Karolina

663416... Wyświetl numer
m...@gmail... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
SMS
Wyświetl numer