Ogłoszenie nieaktualne

Listonosz samochodowy

Jestem
Osobą prywatną
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
3600
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Kurierzy / Dostawcy,
Usługi kurierskie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

JEŚLI JESTEŚ OSOBĄ, KTÓRA:
  • lubi pracę z ludźmi,
  • jest komunikatywna, zorganizowana,
  • posiada prawo jazdy kat. B i chce wykorzystywać własny samochód do celów służbowych,
  • chętnie się uczy, chce zdobyć doświadczenie,
  • ceni sobie pracę samodzielną na świeżym powietrzu,
  • wyróżnia się sumiennością i rzetelnością
ta praca jest idealna dla Ciebie!

Poszukujemy kandydatów i kandydatki na stanowisko LISTONOSZA SAMOCHODOWEGO

W przypadku kandydatów z innych państw - wymagana dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie z uwagi na specyfikę pracy z Klientem.

Miejsce pracy: Urząd Pocztowy Gdańsk 6 przy Al. Grunwaldzkiej 108

PRACUJĄC U NAS ZYSKASZ:
  • umowę o pracę na okres próbny (docelowo na czas nieokreślony) w wymiarze 1,0 etatu,
  • zwrot kosztów za wykorzystywanie własnego samochodu do celów służbowych (kilometrówka),
  • kartę rabatową na paliwo Biznestank ORLEN/BLISKA oraz Lotos Biznes,
  • zniżki u partnerów biznesowych,
  • wolne weekendy,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy za pracę w Poczcie Polskiej,
  • przyuczenie teoretyczne i praktyczne do stanowiska,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych m.in. dofinansowanie do sportu (karty Multisport), do kultury (biletów do kin/teatrów/koncerty/wydarzenia sportowe), do wycieczek, do zimowisk/kolonii dla dzieci, paczki dla dzieci, pożyczki na preferencyjnych warunkach, wsparcie w przypadku trudnej sytuacji życiowej,
  • atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie.

ZADANIA NA STANOWISKU:
  • przygotowanie korespondencji do doręczenia,
  • doręczanie listów, paczek i przekazów pieniężnych,
  • bezpośrednia obsługa Klienta, w tym sprzedaż produktów i usług.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt z Kierownikiem Panią Beatą Nowacką pod numerem tel. 58 341-51-22 w godzinach 7:00-15:00 lub aplikowanie na adres [ukryte] z dopiskiem "LISTONOSZ SAMOCHODOWY"

Tak wygląda praca Listonosza  https://www.youtube.com/watch?v=_COcUcnqPCY

Klauzula informacyjna znajduje się na stronie internetowej Poczty Polskiej S.A. pod adresem: http://www.poczta-polska.pl/hermes/uploads/2018/05/Klauzula-informacyjna_RODO.pdf
Aplikacja na ogłoszenie wiąże się z koniecznością zapoznania się z klauzulą informacyjną.
Jeśli chce Pani/Pan zaaplikować na ogłoszenie oraz podać dane osobowe, informujemy że firma Poczta Polska S.A. będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w przypadku uzyskania Pani/Pana dobrowolnej zgody.

----->Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pocztę Polską S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną dostępną na stronie internetowej Poczty Polskiej S.A..

Aktualizacja: 06.11.2023