Logistyczna Obsługa Zamówień - jęz. niemiecki - praca zdalna

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.
Obowiązki:
  • realizacja i obsługa zamówień z rynków zagranicznych w systemie
  • kontakt mailowy z zagranicznymi klientami odnośnie zamówień
  • rozwiązywanie problemów związanych z realizacją zamówień
  • drobne tłumaczenia tekstów, dokumentacji,
  • procesowanie dokumentacji w systemie SAP

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość pakietu Office
  • komunikatywność
  • umiejętności analityczne

Nasz klient oferuje:
  • stałą, ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • pracę w młodym zespole i miłej atmosferze
  • szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy
  • karta multisport
  • pracę zdalną z dowolnego miejsca w Polsce

Aktualizacja: 26.02.2023