Ogłoszenie nieaktualne

Logopeda/ neurologopeda

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
4500 - 7000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie terapii dzieci z zaburzeniami rozwojowymi;
  • prowadzenie terapii dzieci w normie;
  • sporządzanie dokumentacji;
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z klientami;
  • współpraca z rodzicami i pracownikami.
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe;
  • dodatkowe kursy i szkolenia;
  • chęć rozwoju i poszerzania wiedzy;
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • nastawienie na współpracę;
  • punktualność, sumienność, otwartość.
Oferujemy :
  • stabilne zatrudnienie;
  • umowa o pracę;
  • możliwość rozwoju i wymiany doświadczeń w wielospecjalistycznym zespole;
  • możliwość wpływu na swoją pracę i firmę;
  • podwyżki stażowe (po minimum roku pracy);
  • dofinansowania do kursów, szkoleń.
Informacje o firmie
Jesteśmy gabinetem działającym na rynku Trójmiejskim od 2013 roku.
Znajdujemy się we Wrzeszczu. Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin,
m.in. z fizjoterapeutami, terapeutami integracji sensorycznej, laryngologami, neurologami, psychiatrami dziecięcymi. Mamy dużą bazę klientów w regularnej terapii a także w blokach turnusowych (regularnie wracają do nas pacjenci z całego kraju, a także z zagranicy.) Świadczymy usługi na najwyższym poziomie w  dwustu dwudziestu metrowym, nowo wyremontowanym i dobrze wyposażonym gabinecie.

PAPLA Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna znajduje się w Gdańsku na ulicy Waryńskiego 36/2.

Aktualizacja: 31.05.2023