Magazynier - Operator Wózka Widłowego

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Magazynowanie,
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Firma Northvolt to europejski dostawca wysokiej jakości ogniw i systemów bateryjnych, wytwarzanych w sposób zrównoważony dla środowiska. Firma została założona w 2016 roku z misją budowy najbardziej ekologicznej baterii na świecie o minimalnym śladzie węglowym i najwyższych możliwościach recyklingu.

W zakładzie w Gdańsku produkujemy systemy magazynowania energii oraz moduły bateryjne zastępujące silniki spalinowe w maszynach wykorzystywanych w przemyśle. Obecnie firma Northvolt Poland zwiększa swoje zdolności produkcyjne budując wysoce zautomatyzowany i supernowoczesny zakład produkcyjny.

Wraz z szybkim rozwojem do obecnego zakładu poszukujemy Magazynierów – Operatorów Wózków Widłowych.

Obowiązki:
  • Obsługa wózków widłowych
  • Załadunek i rozładunek dostaw wychodzących i przychodzących
  • Przygotowanie materiałów dla produkcji
  • Przygotowanie produków do wysyłki
  • Wykonywanie pozostałych prac magazynowych
Wymagania:
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy jako magazynier
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych (szczególnie wysokiego składowania)
  • Uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • Zaangażowanie, sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Pozwolenie na pracę w Polsce
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę (po 6 miesiącach umowa na czas nieokreślony)
  • Prywatna opieka medyczna w LUX MED – pakiet rozszerzony wraz ze swobodą leczenia (częściowa refundacja faktur) dla pracownika całkowicie opłacany przez firmę
  • System MyBenefit – comiesięczne zasilanie karty, możliwość wykupienia karty Multisport
  • Opłacane szkolenia związane ze stanowiskiem pracy (m.in. uprawnienia UDT)
  • Jasna ścieżka rozwoju, możliwość przejść między działami
  • Dofinansowanie edukacji
  • Lekcje języka angielskiego
  • Program poleceń pracowniczych
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy rowerem, bezpośredni autobus z Gdańska Głównego do fabryki
  • Program usprawnień pracowniczych z nagrodami pieniężnymi
  • Czystość przestrzeni produkcyjnej i magazynowej
  • Premie świąteczne/urlopowe z ZFŚS
  • Możliwość pracy w płatnych nadgodzinach
  • Dofinansowanie zajęć sportowych oraz budżet integracyjny
  • Możliwość inwestowania w udziały grupy Northvolt
  • Owoce oraz kawa
  • Dodatek relokacyjny
  • Praca w międzynarodowym środowisku
Informacje o firmie

Firma NORTHVOLT została założona w Szwecji w 2016 roku z misją budowy najbardziej ekologicznych baterii litowo-jonowych na świecie, charakteryzujących się minimalnym śladem węglowym i największymi możliwościami w zakresie recyklingu, aby zapewnić europejską transformację ku energii odnawialnej. Zespół ekspertów NORTHVOLT buduje obecnie w północnej Szwecji fabrykę ogniw litowo-jonowych nowej generacji, koncentrując się na innowacjach procesowych, skali i integracji pionowej procesów. Po ukończeniu będzie to największa w Europie fabryka ogniw bateryjnych z roczną zdolnością produkcyjną na poziomie 40 GWh.

Aktualizacja: 09.08.2023