Ogłoszenie nieaktualne

Magazynier

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5000 - 7500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Nr ref: 06/MAG/2023

Do Twoich głównych zadań na tym stanowisku będzie należało:
  • przyjęcie i rozładunek towaru
  • wykonywanie prac magazynowych zgodnie z przyjętymi procedurami
  • udział w inwentaryzacji towaru na magazynie

Aby sprawnie wykonywać powyższe zadania potrzebne jest:
  • dyspozycyjność, uczciwość, chęć do pracy
  • komunikatywność
Mile widziane:
  • uprawnienia na wózki widłowe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej

Naszym Magazynierom oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • cotygodniowy deputat jaj
  • niezbędne kursy i szkolenia

Informacje o firmie
Przedsiębiorstwo Handlowe Czachorowski (P.H. Czachorowski) utworzone zostało w 1995 roku w Gdańsku przez Andrzeja Czachorowskiego. Firma posiada własny zakład sortowania oraz pakowania jaj. Poszukujemy pracownika na stanowisko magazyniera.

Aktualizacja: 05.06.2023