Ogłoszenie nieaktualne

Magazynier

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4200 - 4500
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Firma Champion Color Plus P.Lelito Sp.J. z siedzibą w Połchowie posiada wieloletnią tradycję i doświadczenie w produkcji farb w aerozolu. Naczelnym celem działalności firmy jest dbałość o utrzymanie wysokiej jakości produktu, z jednoczesnym utrzymaniem wysokiego poziomu ekologicznego otoczenia, w którym mieszka, pracuje i wypoczywa człowiek. Zachowanie takiego image naszej firmy zapewnia nam nowoczesna technologia wytwarzania oraz import wysokojakościowych surowców od renomowanych firm zachodnio-europejskich.

Zakres obowiązków
  • układanie i wysyłanie towarów wg. specyfikacji
  • przyjmowanie dostaw do magazynu, rozładunek za pomocą wózka widłowego
  • kontrola ilościowa oraz jakościowa towaru
  • dbałość o właściwe składowanie i przechowywanie towarów w magazynie
  • wykonywanie poleceń przełożonego
  • inwentaryzacje
  • dbanie o powierzony sprzęt oraz porządek w magazynie
  • atrakcyjny system zmian: 6.00 - 14.00 / 14.00 - 22.00
Wymagania
  • wykształcenie minimum zawodowe/średnie
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku oraz uprawnienia na wózki widłowe
  • znajomość zagadnień magazynowych (w tym dokumentacji magazynowej)
  • dyspozycyjność
  • uczciwość
Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia
  • ciekawą pracę w młodym zespole w stabilnej firmie (szukamy pracownika na stałe)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • dobrą i przyjazną atmosferę w miejscu pracy

Aktualizacja: 11.08.2023