Ogłoszenie nieaktualne

Magazynier

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak

Główne obowiązki:
  • Przyjmowanie dostaw towarów – rozładunki samochodów
  • Sprawdzanie zgodności dostawy z dokumentem przewozowym
  • Przygotowywanie zamówień od klientów
  • Rozwożenie i układanie towaru w magazynie
Oczekiwania wobec kandydata:
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Doświadczenie na stanowisku magazyniera
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Punktualność
  • mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności
Oferujemy:
  • Pracę w systemie 1-zmianowym (8:00 - 16:00)  Pn-Pi
  • Szkolenia
  • Stałe zatrudnienie
Informacje o firmie
CV prosimy wysyłać na adres mailowy ( [ukryte] ) i oczekiwanie na kontakt z naszej strony.

Aktualizacja: 29.02.2024