Magazynier Gdańsk

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Jesteśmy Expertem. Media Expertem.
Rządzimy na rynku elektro w Polsce, ale że wciąż mamy ambitne plany, to przyszłość należy do nas!
Dlatego już dziś do naszego magazynu szukamy osoby na stanowisko:

Magazynier

Zakres obowiązków:
  • kompletacja towaru
  • przygotowanie towaru do transportu
  • kontrola towaru przyjmowanego i wydawanego
  • zapewnienie prawidłowego ulokowania towaru w magazynie
  • praca ze skanerem
  • inne czynności magazynowe
To oferujemy:
  • szkolenia wdrażające
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie zawsze na czas
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny
  • bony na święta
  • premię świąteczną
  • zniżki na cały asortyment w naszych elektromarketach
  • pomoc i opiekę naszej fundacji Mediaexpert „Włącz się”
  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka
Oczekujemy:
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowania w powierzone obowiązki
  • odpowiedzialności

Aktualizacja: 19.03.2024