Ogłoszenie nieaktualne

Magazynier

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Magazynowanie,
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie

Firma handlowo-produkcyjna NOV-WELD Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem prowadzi nabór na stanowisko MAGAZYNIER.
Obowiązki
  • Rozładunek i załadunek towaru
  • Kompletowanie towarów zgodnie ze specyfikacją i przygotowywanie produktów do wysyłki
  • Inne zlecone prace magazynowe
Wymagania
  • Samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy,
  • Dokładność i przywiązywanie wagi do szczegółów,
Gwarantujemy
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w stałych godzinach 8-16 w dniach pon.-pt.
  • prywatną opiekę medyczną grupy LUX-MED
  • dostęp do programu MULTISPORT

miejsce pracy : Miszewko, obrzeża Gdańska, trasa Żukowo - Chwaszczyno.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami, prosimy wiadomości kierować na dedykowany adres mailowy: [ukryte] z tytułem: „MAGAZYNIER”.
Klauzula informacyjna:
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (zwanego dalej Rozporządzeniem lub RODO) informuję, że:
1. Administratorem danych osobowych jest NOV-WELD SP. z o.o. z siedzibą w Miszewko, ul. Słoneczna 9, 80-297 Banino, adres e-mail: rodo(at)novweld.pl
2. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie Pana/Pani zgody w celu rekrutacji na stanowisko MAGAZYNIER (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO);
3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 50 dni od dnia uzyskania zgody na ich przetwarzanie;
4. Posiada Pani/Pan prawo:
a.dostępu do swoich danych i otrzymania ich kopii,
b.sprostowania (poprawiania) swoich danych,
c.usunięcia danych,
d.ograniczenia przetwarzania danych,
e.wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, w tym ich przetwarzania w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego,
f.przenoszenia danych,
g.wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego) w razie przetwarzania danych niezgodnie z prawem,
h.cofnięcia zgody na przetwarzanie danych cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.
5. wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez NOV-WELD Sp. z o.o. i ich powierzenie jest dobrowolne, ale konsekwencją niewyrażenia zgody będzie brak możliwości brania udziału osoby, której dane dotyczą, w procesie rekrutacji wskazanym w punkcie 2,
6. w celu wykonania praw wskazanych w ust. 5 prosimy o złożenie oświadczenia za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres rodo(at)novweld.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy.

Aktualizacja: 21.03.2023