Magazynier z aktualnymi uprawnieniami

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Magazynowanie
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Rekrutacja online
Tak

Nr ref: ELM/10/22

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydata na stanowisko:

MAGAZYNIER z aktualnymi uprawnieniami UDT

Miejsce pracy: Gdańsk (Osowa)

Zadania:
  • Przyjmowanie towaru na stany magazynowe,
  • Obrót materiałami magazynowymi -  przyjmowanie, przygotowanie i wydawanie towaru zgodnie z fakturami w systemie,
  • Dbałość o prawidłowe składowanie towarów,
  • Operowanie wózkiem jezdniowym podnośnikowym,
  • Dbałość o powierzony towar oraz zaplecze magazynowe.

Oczekiwania:
  • Aktualne uprawnienia na UDT wózki widłowe,
  • Czynne prawo jazdy kategorii B,
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i planowania,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Sprawność fizyczna
  • samodzielność w działaniu .

Oferujemy:
  • Umowa o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia w systemie JEDNOZMIANOWYM!
  • Premie ZADANIOWE oraz FREKWENCYJNE,
  • Wzrost wynagrodzenia po okresie próbnym,
  • Dofinansowanie do karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej,
  • Dofinansowanie urlopu,
  • Program rekomendacji pracowników,
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy,
  • Dofinansowanie szkoleń, kursów i studiów podyplomowych,
  • Owocowe wtorki i czwartki,
  • Firmowa biblioteka,
  • Bezpłatny parking,
  • Przejrzysta ścieżka rozwoju,
  • Przyjazna i niekorporacyjna atmosfera.

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego formularza.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:
1. obowiązkowo
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym ELM/10/22 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją a Klientem.

2. dobrowolnie
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Agencja Zatrudnienia nr 10554

Aktualizacja: 03.11.2023