Ogłoszenie nieaktualne

Manicurzystka

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Kosmetyka / Fryzjerstwo,
Uroda / Rekreacja
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny

HOTEL SOPOT**** to inspirujące miejsce na mapie Sopotu, w którym wspólnie dbamy, aby każdy z naszych Gości znalazł ciszę i relaks, jakiego potrzebuje.
Dzięki obsłudze na najwyższym poziomie cieszymy się setkami zadowolonych Gości.
Dbamy, aby każdy pobyt był niezapomniany.

Obecnie poszukujemy na stanowisko: Manicurzystka.

Twój zakres obowiązków:
- Obsługa klientów z zakresu stylizacji paznokci manicure / pedicure.
- Dbanie o stanowisko pracy oraz o czystość w salonie.
- Sprzedaż kosmetyków oparta na systemie procentowym.
- Robienie zamówień niezbędnych do wykonywania zabiegów.
- Aktywne polecanie całej oferty salonu.

Nasze wymagania:
- Doświadczenie na takim samym stanowisku.
-  Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.
- Wysoka kultura osobista oraz świetna organizacja czasu pracy.
- Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy:
- Mamy dla Ciebie umowę zlecenia.
- Świetną lokalizację w Sopocie - bliskość Trójmiejskiej SKM.
- Posiłki dla naszych pracowników.
- Pracę w nowoczesnym hotelu.
- Elastyczne godziny pracy.
- Dużą samodzielność na Twoim stanowisku.
- Prywatną opiekę medyczną.
- Ubezpieczenie grupowe z dofinansowaniem od pracodawcy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy:  [ukryte] .
W tytule prosimy o podanie nazwy stanowiska.
Aplikacje bez podanej nazwy stanowiska nie będą rozpatrywane.
Informacje o firmie

Aktualizacja: 11.05.2023