Mechanik Samochodowy

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
6000 - 10000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Mechanika,
Naprawa / Serwis / Usługi,
Mechanicy, blacharze, lakiernicy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Largo Serwis powstał w 2013 roku, przekształcony został po 15 latach z ASO  na niezależny serwis. Specjalnością serwisu są samochody japońskiej marki Honda.
W naszym serwisie stawiamy na jakość, nasi pracownicy to wykwalifikowana kadra z dużym doświadczeniem. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie diagnostycznym.

W związku z rozwojem firmy, obecnie poszukujemy osób  na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODOWY

Zakres obowiązków:
  • Bieżąca naprawa  i diagnostyka  samochodów osobowych
  • Serwisowanie pojazdów
  • Weryfikacja stanu technicznego
  • Obsługa urządzeń warsztatowych
Oczekiwania:
  • doświadczenie w zawodzie mechanika
  • wykształcenie minimum kierunkowe zawodowe
  • zaangażowanie w pracę oraz chęci rozwijania umiejętności zawodowych
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność na stanowisku pracy
  • komunikatywność
  • sumienność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
Oferujemy:
  • szansa na rozwój i dokształcenie się,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o  umowę o pracę,
  • atrakcyjny system  wynagradzania
  • bardzo dobre warunki pracy
  • pracę w zgranym i młodym  zespole
Oferty prosimy składać na adres e-mail ( s...@largo.pl Wyświetl e-mail ) lub zapraszamy osobiście na rozmowę do naszej siedziby w Baninie przy ul. Lotniczej 83 w godzinach 8-16.
W wiadomości prosimy o dołączenie numeru kontaktowego.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aktualizacja: 19.04.2024

SERWIS LARGO

692434... Wyświetl numer
s...@largo.pl Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Banino
Lotnicza 83
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
SMS
Wyświetl numer