Ogłoszenie nieaktualne

Mechanik Samochodowy

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Zakres obowiązków
  • Kompleksowe wykonywanie napraw pojazdów mechanicznych,
  • Diagnozowanie usterek mechanicznych
  • Dbanie i nadzór nad utrzymaniem wysokiej jakości usług serwisu,
  • Przestrzeganie procedur wewnętrznych oraz regulaminów,
  • Przestrzeganie obowiązujących instrukcji i przepisów BHP i P. POŻ.,
  • Dbanie o powierzony sprzęt, narzędzia i materiały,
  • Dbanie o dobre imię i wizerunek firmy
Wymagania
  • Praktyka na stanowisku mechanika samochodowego
  • Praktyczna znajomość zagadnień mechaniki samochodowej,
  • Zdolność do efektywnej pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Sumienność oraz czystość w miejscu pracy.
Oferujemy
  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecienie
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Aktualizacja: 17.08.2023