Ogłoszenie nieaktualne

Mechanik Utrzymania Ruchu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Firma Northvolt to europejski dostawca wysokiej jakości ogniw i systemów bateryjnych, wytwarzanych w sposób zrównoważony dla środowiska. Firma została założona w 2016 roku z misją budowy najbardziej ekologicznej baterii na świecie o minimalnym śladzie węglowym i najwyższych możliwościach recyklingu.

W zakładzie w Gdańsku produkujemy systemy magazynowania energii oraz moduły bateryjne zastępujące silniki spalinowe w maszynach wykorzystywanych w przemyśle. Obecnie firma Northvolt Poland zwiększa swoje zdolności produkcyjne budując wysoce zautomatyzowany i supernowoczesny zakład produkcyjny.

Wraz z szybkim rozwojem do nowego zakładu poszukujemy Mechaników Utrzymania Ruchu.

Obowiązki:
  • Przeprowadzanie przeglądów prewencyjnych linii produkcyjnych i urządzeń technologicznych zgodnie z planem konserwacji
  • Utrzymywanie ciągłości produkcji i kontrola funkcjonowania urządzeń produkcyjnych
  • Naprawa maszyn i urządzeń
  • Aktywny udział w analizach awarii
  • Poprawa niezawodności parku maszynowego poprzez wprowadzanie rozwiązań naprawczych i zapobiegawczych
  • Współtworzenie i rozwijanie procedur oraz instrukcji dla nowo instalowanych linii produkcyjnych i urządzeń technologicznych
  • Przygotowywanie dokumentacji
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne o profilu mechanicznym, mechatronicznym, inżynierii mechanicznej lub podobnym
  • Wiedza z zakresu mechaniki
  • Co najmniej dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność diagnozowania i usuwania usterek mechanicznych
  • Doświadczenie w czytaniu dokumentacji technicznej
  • Znajomość zasad smarowania, pneumatyki, rysunku technicznego
  • Podstawowa praktyczna znajomość MS Word i Excel
  • Umiejętność pracy w zespole i aktywnej współpracy z zespołem produkcyjnym oraz utrzymania ruchu
  • Koncentracja na rozwoju i samodoskonaleniu
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym
Dodatkowymi atutami będą:
  • Doświadczenie w naprawach i konserwacji w wysoce zautomatyzowanym środowisku produkcyjnym (podstawowa wiedza z zakresu automatyki)
  • Doświadczenie w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych
  • Uprawnienia SEP
  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe
  • Doświadczenie w pracy z elektronarzędziami (tokarka, frezarka, szlifierka)
  • Doświadczenie w pracy z system ERP/CMMS w środowisku produkcyjnym
  • Znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę (po 6 miesiącach umowa na czas nieokreślony)
  • Prywatna opieka medyczna w LUX MED – pakiet rozszerzony wraz ze swobodą leczenia (częściowa refundacja faktur) dla pracownika całkowicie opłacany przez firmę
  • System MyBenefit – comiesięczne zasilanie karty, możliwość wykupienia karty Multisport
  • Opłacane szkolenia związane ze stanowiskiem pracy (m.in. uprawnienia SEP i UDT)
  • Jasna ścieżka rozwoju, możliwość przejść między działami
  • Dofinansowanie edukacji
  • Lekcje języka angielskiego
  • Program poleceń pracowniczych
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy rowerem
  • Premie świąteczne/urlopowe z ZFŚS
  • Dofinansowanie zajęć sportowych oraz budżet integracyjny
  • Możliwość inwestowania w udziały grupy Northvolt
  • Dodatek relokacyjny
  • Praca w międzynarodowym środowisku
Informacje o firmie

NORTHVOLT was founded in Sweden in 2016 with the mission of building the greenest lithium-ion batteries in the world, with the lowest carbon footprint and the highest recyclability, to ensure the European transition to renewable energy. The NORTHVOLT team of experts is currently building a new generation lithium-ion cell factory in northern Sweden, focusing on process innovation, scale and vertical integration of processes. When completed, it will be the largest battery cell factory in Europe with an annual production capacity of 40 GWh.

Aktualizacja: 27.10.2023