Ogłoszenie nieaktualne

Mechanik samochodowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Motoryzacja,
Naprawa / Serwis / Usługi,
Mechanicy, blacharze, lakiernicy
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Tworzymy Najszybszą Rodzinę Świata w sercu Trójmiasta.

Dołącz do nas jeśli chcesz łączyć pracę z pasją do motoryzacji.

Jeśli zaliczasz się do grupy entuzjastów, to już dziś otwieramy przed Tobą wyjątkową możliwość dołączenia do naszego zespołu.

Obecnie poszukujemy Mechanika samochodowego w autoryzowanej stacji serwisowej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Diagnoza i skuteczna naprawa usterek samochodowych,
  • Ścisła współpraca z zespołem Serwisowym (Aftersales).
WYMAGANIA:
  • Posiadasz minimalne doświadczenie i jesteś otwarty na naukę pod okiem doświadczonym mechaników,
  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie techniczne o profilu samochodowym,
  • Posiadasz umiejętność logicznego myślenia i czytania ze zrozumieniem dokumentacji technicznej,
  • Lubisz wyzwania, chętnie rozwijasz wiedzę zawodową uczestnicząc w licznych szkoleniach,
  • Cechuje Cię dobra organizacja pracy, samodzielność, staranność i odpowiedzialność,
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B.
OFERUJEMY:
  • Pracę w zgranym zespole przy ciekawych autach takich marek jak: Mercedes-Benz, Mercedes-AMG, Mercedes-Maybach
  • Umowę o pracę i premię uzależnioną od osiąganych wyników
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Pracę w firmie z wieloletnią tradycją na rynku motoryzacyjnym
  • Pracę w profesjonalnym i życzliwym zespole
W zamian, oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowa premia uzależniona od wyników pracy,
  • Możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w profesjonalnych. szkoleniach,
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach,
  • Dodatkowe świadczenia finansowe,
  • Przyjazna, rodzinna atmosfera,
  • Spotkania integracyjne,
  • Świętowanie Twoich urodzin!

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta pracy i chcesz spróbować swoich sił w nowym miejscu w gronie zgranego zespołu, to nie czekaj.

Wyślij nam swoje CV na wskazany adres mailowy lub bezpośrednio na [ukryte]  .

Czekamy na Ciebie!

Informacje o firmie
Mercedes-Benz Witman to wielokrotnie nagradzany Autoryzowany Dealer i Serwis Mercedes-Benz oraz czołowy gracz na pomorskim rynku motoryzacyjnym

Od 2019 roku staliśmy się AMG Brand Center Gdańsk, pozostając pierwszym na europejskim kontynencie salonem o tym statusie. Od tej chwili sportowa marka Mercedes-AMG ma swój Dom.

W Mercedes-Benz Witman stawiamy sobie za cel bycie liderem w obszarze jakości świadczonych usług tak w sprzedaży jak i obsłudze posprzedażnej.

Nasz zespół wyróżnia szeroki zakres kompetencji, prokliencka postawa i wiedza wynikająca z doświadczenia, którą każdego dnia wykorzystują na rzecz naszych klientów.

Stale się powiększamy i rozwijamy. W procesie rekrutacji szukamy ludzi ambitnych, dla których praca w motoryzacji jest nie tylko codziennym zajęciem ale również spełnieniem marzeń o pracy z wyjątkowymi autami.

Drogi Kandydacie zapoznaj się z naszą polityką przetwarzania Twoich danych w procesie rekrutacyjnym. Pełną politykę znajdziesz pod tym linkiem: https://witman.pl/wp-content/uploads/2022/04/kl_inf_rekrutacja.pdf

Aktualizacja: 07.02.2024