Ogłoszenie nieaktualne

Mechanik samochodowy

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Mechanika
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Grupa LELLEK - nie zatrzymujemy się!
Stale się rozwijamy! Aktualnie jesteśmy w trakcie rozbudowy naszego salonu Porsche w Sopocie. To stwarza możliwość powiększenia naszych zespołów i zatrudnienia najlepszych specjalistów. Zapraszamy do aplikowania.

Zadania:
  • Naprawa samochodów marki premium zgodnie z wymogami producenta,
  • Wykonywanie przeglądów przedsprzedażowych,
  • Doposażanie samochodów nowych w wybrane akcesoria,
  • Weryfikacja stanu technicznego pojazdu po naprawie,
  • Dbałość o powierzone mienie Klienta i firmy.
Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy mechanika (mile widziane w autoryzowanym serwisie),
  • Wykształcenie techniczne,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę,
  • Sumienność w wykonywaniu powierzanych zadań,
  • Uczciwość,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
  • Szkolenia eksperckie
  • Testy nowych samochodów
  • Karta sportowa
  • Zajęcia z języków obcych
  • Wyjazdy integracyjne
  • Urodzinowy dzień wolny
  • Imprezy firmowe
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie cv oraz danych kontaktowych na wskazany w ogłoszeniu adres email lub kontakt pod numerem [ukryte]

Aktualizacja: 17.03.2023