Ogłoszenie nieaktualne

Mechanik samochodowy

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
3000 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista,
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Zdalna

Zostań częścią firmy o ugruntowanej pozycji na rynku i dołącz do specjalistów na stanowisku :

MECHANIK SAMOCHODOWY

Miejsce pracy: serwis samochodowy Witek Service ul. Żwirowa 2C 81-010 Gdynia (przy Gdyńskim Muzeum Motoryzacji)

Nasze wymagania to:
wykształcenie min. zawodowe
doświadczenie w pracy na stanowisku mechanik samochodowy
znajomość budowy pojazdów
podstawy znajomości elektroniki samochodowej
znajomość diagnostyki samochodowej

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
obsługa oraz naprawa pojazdów mechanicznych
obsługa urządzeń diagnostycznych
dbałość o stanowisko pracy

Oferujemy Tobie:
stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
rozwój zawodowy
atrakcyjny system wynagradzania
Ponadto damy Ci możliwość pracy przy perełkach motoryzacji ,których już się nie uświadczy na naszych drogach.
Prześlij nam swoje CV lub zadzwoń na nr [ukryte]

W przypadku wysłania maila z CV prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)." Станьте частиною компанії, яка займає стійку позицію на ринку, і приєднайтеся до фахівців як:
АВТОМЕХАНІК
Місце роботи: автосервіс Witek Service вул. Żwirowa 2C 81-010 Gdynia (в Гдинянському автомузеї)
Наші вимоги:
освіта хв. професійний
досвід роботи автослюсарем
знання конструкції автомобіля
базові знання автомобільної електроніки
знання діагностики автомобіля
У ваші обов'язки входитиме:
технічне обслуговування та ремонт автотранспортних засобів
робота діагностичних приладів
догляд за робочим місцем
Ми пропонуємо Вам:
стабільні умови роботи (трудовий договір)
професійний розвиток
приваблива система оплати праці
Крім того, ми дамо вам можливість працювати з автомобільними дорогоцінними каменями, яких більше не буде видно на наших дорогах.
Надішліть нам своє резюме або зателефонуйте нам за номером [ukryte]
Якщо ви надсилаєте електронний лист зі своїм резюме, додайте наступне положення:
«Я даю згоду на обробку моїх персональних даних для цілей найму (відповідно до Закону про захист персональних даних від 29 серпня 1997 року; (зведений текст: Законодавчий журнал 2016 року, п. 922)).»
Опис компанії:
Сервісні автомобілі Witek Service працює на ринку майже 30 років.
Спеціалізувався на ремонті автомобілів Audi, Volkswagen та Toyota, але вже тривалий час займається всіма марками автомобілів.
Команда Witek Service ставиться до кожної виконаної роботи з максимальною серйозністю та оточує клієнтів професійними порадами.
Informacje o firmie
Service samochody Witek Service działa na rynku nie przerwanie już od blisko 30 lat.
Specjalizował się w naprawie samochodów Audi , Volkswagen i Toyota, lecz od dłuższego czasu zajmuje się wszystkimi markami samochodów ( wśród nich zdarzały się takie perełki jak Aston Martin DB6 jak również marki mniej ekskluzywne i niszowe takie jak Gazela).
Każdą podjętą pracę zespół Witek Service traktuje z najwyższą powagą a klientów otacza fachową poradą . ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktualizacja: 04.05.2023