Mechanik w dziale utrzymania ruchu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Mechanika
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Obowiązki:
  • naprawa maszyn i urządzeń z zakresu: mechaniki, pneumatyki.
  • udział w konserwacjach i przeglądach prewencyjnych

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia zawodowego / średniego technicznego
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • konsekwentnego dążenia do realizacji postawionych zadań

Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
  • wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy
  • przyjazne środowisko pracy
  • pakiet świadczeń socjalnych (ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport)
Informacje o firmie
Orplast jest firmą rodzinną, założoną 1976 roku. Przetwórstwem tworzyw sztucznych zajmuje się ponad 25 lat. Orplast produkuje artykuły gospodarstwa domowego, głównie pojemniki, sprzedawane na terenie całej Europy.
Załoga firmy Orplast to ludzie z pasją, w pełni zaangażowani w rozwój firmy, mający swój własny wkład w aktualną pozycję przedsiębiorstwa na rynku. To także ludzie niezwykle odpowiedzialni, szukający stałego miejsca pracy z możliwością zdobywania kolejnych stopni kariery zawodowej.

Aktualizacja: 28.03.2023