Ogłoszenie nieaktualne

Menadżer w Józefie K.

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Kierownik
Stacjonarna

Józef K. zatrudni osobę na stanowisko menadżera.

Wymagania:
- umiejętność pracy z ludźmi
- poczucie estetyki
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- rzetelność i konsekwentność w wykonywaniu obowiązków
- wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane

Obowiązki:
- zarządzanie zespołem barmanów
- szkolenie personelu
- dbanie o jakość podawanych na barze produktów
- komunikacja z klientami, nadzorowanie rezerwacji
- dbanie o porządek i klimat w lokalu
- inne zadania zapewniające prawidłowe funkcjonowanie klubokkakwiarni

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- miłą atmosferę w pracy
- umowę o pracę po wcześniejszym okresie próbnym na 1/2 etatu lub cały etat

Józef to dobre miejsce, gdzie pracują same dobre i kulturalne osoby. Pełno tu książek i kadrów cieszących oko.Szukamy osoby z pasją i energią, która dodatkowo uskrzydli to miejsce. Jesteśmy otwarci na inicjatywę osoby, która podejmie się tej roli w Józefie. Jest tu duże pole do popisu. Zakres obowiązków i wymiar czasu pracy jesteśmy w stanie dopasować do innych aktywności danej osoby, skupiamy się podczas rekrutacji na znalezieniu osoby uczciwej, ciekawej, zaradnej i przede wszystkim samodzielnej.

CV wraz ze zdjęciem prosimy kierować na adres: [ukryte] . Proszę w mailu napisać parę zdań o sobie.

Aktualizacja: 24.07.2023