Ogłoszenie nieaktualne

Młodsza księgowa

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

Obowiązki:
  • wprowadzanie dokumentów księgowych do Ksiąg Handlowych oraz Książki Przychodów i Rozchodów wg obowiązujących w biurze standardów,
  • nadzór nad kompletnością dostarczonej dokumentacji,
  • układanie i archiwizacja dokumentów,
  • przyjmowanie dokumentów od klientów biura,
  • kontakt z klientami
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku  – co najmniej 2 lata,
  • znajomość przepisów podatkowych,
  • obsługi programów z pakietu MS Office (w szczególności programu Excel i Word),
  • znajomość programów Enova, Symfonia FK i FAKT.
  • umiejętność współpracy, komunikatywność, odpowiedzialność i rzetelność,
  • dobra organizacja czasu pracy, umiejętność ustalania priorytetów
  • mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym w mowie i piśmie
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kompetencji
  • elastyczny czas pracy, praca stacjonarna, hybrydowa
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, ubezpieczenie, opiekę medyczną
  • przyjazną atmosferę pracy.
Prosimy o dodanie klauzuli

Aktualizacja: 21.04.2023