Młodszy specjalista z językiem duńskim (dział administracyjno-finansowy)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.
Obowiązki na stanowisku:
• Asystowanie w przygotowywaniu dokumentów i raportów w j. duńskim,
• Kontakt z klientami międzynarodowymi (telefoniczny, mailowy),
• Zarządzanie bazą danych i jej aktualizacja,
• Przygotowywanie tłumaczeń oraz raportów,
• Praca administracyjna i prowadzenie korespondencji.
Wymagania od kandydatów:
bardzo dobra znajomość języka duńskiego,
komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• otwartość na nowe doświadczenia,
• umiejętność dobrej organizacji pracy,
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
Nasz klient oferuje:
• atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość rozwoju, liczne szkolenia i kursy,
• liczne benefity pozapłacowe takie jak Karta Multisport, Opieka medyczna i wiele innych,
• pracę zdalną z dowolnego miejsca w Polsce.

Aktualizacja: 05.02.2023