Montażysta mebli na wymiar, monter, stolarz

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
32 - 35
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie

Zakres obowiązków:
  • kompletowanie i pakowanie materiału na montaż w hurtowni ul.Narwicka 2c,
  • montaż mebli na wymiar u klienta w domu - szafy, zabudowy, kuchnie (szafki kuchenne, meble wolnostojące - już złożone na gotowo),
  • bieżące prace serwisowe i reklamacyjne.

Wymagania:
  • dokładność, sumienność, rzetelność,
  • doświadczenie jako samodzielny monter mebli na wymiar min 2 lata jako warunek KONIECZNY
  • uczciwość.

Oferujemy:
  • stabilne warunki współpracy,
  • dodatkowe ubezpieczenie NNW.
  • 25zł/h netto

NIE SZUKAMY OSÓB DO PRZYUCZENIA !
  CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: [ukryte] w tytule wiadomości wpisując "monter". Wszystkich dodatkowych informacji udzielę telefonicznie [ukryte] lub osobiście w siedzibie firmy ul.Narwicka 2c

Informacje o firmie
Gdańska Fabryka Mebli
Przedsiębiorstwo świadczące usługi w zakresie kompleksowego opracowywania projektów, produkcji oraz montażu mebli na wymiar.
Firma kieruję swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Oferujemy szafy na wymiar, szafy wnękowe, zabudowy meblowe na wymiar, kuchnie na wymiar oraz wszelkiego rodzaju nietypowe meble przygotowane na indywidualne zamówienie klienta.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aktualizacja: 07.09.2023