Monter instalacji automatyki i BMS, teletechnicznych i elektrycznych

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4500 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo,
Instalacje
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Zakres obowiązków:
  • montaż instalacji elektrycznych, teletechnicznych, automatyki i BMS,
  • montaż i podłączenia urządzeń peryferyjnych instalacji teletechnicznych, automatyki i BMS,
  • uczestniczenie w uruchomieniach,
  • przeprowadzanie przeglądów instalacji.
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie związane z branżą elektryczną,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • chęć rozwijania swoich umiejętności w branży elektroinstalacyjnej,
  • podstawowa umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • precyzja w działaniu,
  • uczciwość,
  • dyspozycyjność,
  • mile widziane uprawnienia elektryczne SEP.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju zawodowego (udział w specjalistycznych szkoleniach).
Informacje o firmie
Działamy w branży automatyki od ponad 10 lat i w tym czasie ugruntowaliśmy swoją pozycję na pomorskim rynku stając się jednym z liderów BMS w regionie. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, wykonania i serwisu systemów zarządzania budynkiem wraz z wykonaniem robót elektrycznych, teletechnicznych i prefabrykacją rozdzielnic. Naszym celem jest wdrażanie optymalnych i zorientowanych na każdego klienta rozwiązań, które udaje nam się uzyskać dzięki wieloletniej znajomości rynku, współpracy z kluczowymi producentami oraz zdobytemu doświadczeniu w budowie systemów automatyki budynkowej.

Aktualizacja: 27.03.2023