Monter konstrukcji stalowych/Pracownik budowlany

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Energetyka,
Infrastruktura,
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Jest to rekrutacja na dwa stanowiska :
Monter konstrukcji stalowych oraz monter konstrukcji stalowych derrick ( praca na wysokości)

Twój zakres obowiązków
  • montaż konstrukcji stalowych przy budowie linii elektroenergetycznych WN/NN
  • przewóz konstrukcji na miejsce budowy
  • zapoznawanie się z dokumentacją techniczną budowy, bieżące raportowanie dotyczące realizacji budowy
Nasze wymagania
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • akceptacja pracy w delegacji
  • umiejętność współpracy w grupie
  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne (energetyka, elektrotechnika)
  • mile widziane doświadczenie w realizacji prac budowlanych w obszarze budowy infrastruktury elektroenergetycznej
  • prawo jazdy kat. B,  (dodatkowe C+E)
  • umiejętność operowania HDS oraz DERRICK będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ( pełen etat )
  • dobrą atmosferę pracy
  • praca w delegacji na terenie całej Polski
  • noclegi oraz wyżywienie w trakcie delegacji pokrywa pracodawca
Jeśli nie posiadasz wszystkich kwalifikacji, a jednak podoba Ci się oferta pracy - dzwoń, z chęcią Cię nauczymy nowego zawodu!
Informacje o firmie
Firma Elmont-JAN posiada 2 brygady montażowe (21 osób), dobrze przeszkolonych pracowników z aktualnymi badaniami wysokościowymi, oraz wszelkimi innymi niezbędnymi dokumentami. Właściciel firmy posiada 30-letnie doświadczenie w branży budownictwa energetycznego. Swoją karierę zawodową rozpoczął w firmie Elbud Gdańsk aktualnie SAG Elbud Gdańsk S.A.. Kierował grupą monterów przy budowie największej linii energetycznej w Polsce 750 kV (Widełka-Chmielnicka) oraz w pierwszej budowie linii 400 kV (Katowice–Bełchatów). Brał również udział w wielu innych inwestycjach. Obecnie firma uczestniczy w budowie linii 400 kV (Ełk Bis–Granica RP), oraz startuje w wielu innych inwestycjach.

Świadczymy usługi głównie z zakresu budownictwa energetycznego. Zajmujemy się budową lini energetycznych, montażem konstrukcji stalowych 400kV / 110kV.
Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej : http://www.elmont-jan.pl/.

Aktualizacja: 24.04.2023