Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
3600 - 4500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie techniczne / Helpdesk,
Monterzy, serwisanci,
Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

Firma Telekomunikacyjna z Gdyni szuka pracownika na stanowisko :

Zakres Obowiązków:

  • Budowa tras kablowych, rurociągów oraz kanalizacji teletechnicznych;
  • Wykonywanie zleconych przeglądów kabli w kanalizacji teletechnicznej;
  • Montaż urządzeń i usług telekomunikacyjnych u abonentów;
  • Wykonywanie instalacji światłowodowych , miedzianych oraz radiowych;
  • Budowa i serwis monitoringów cyfrowych CCTV ;
  • Usuwanie uszkodzeń, awarii i stanów zagrożeń na sieciach dostępowych;
  • Konserwacja, ewidencja i weryfikacja elementów sieci i urządzeń.

Wymagania ( nie muszą być wszystkie spełnione jednocześnie ):

  • Podstawowa znajomość funkcjonowania sprzętu komputerowego;
  • Podstawowa znajomość systemów Windows/Linux;
  • Podstawowa znajomości sieci LAN/WAN (IPv4) (konfiguracja urządzeń sieciowych);
  • Znajomość technologii FTTH;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Dyspozycyjność ( w rozsądnych granicach );
  • CHĘĆ ROZWOJU I NAUKI - jeżeli nie masz doświadczenia to chętnie przeszkolimy :)
  • MASZ WIEDZĘ I DOŚWIADCZENIE? np.: z innej firmy telekomunikacyjnej NAPISZ! POSTARAMY SIĘ POROZUMIEĆ.

Mile widziane:
  • Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej;
  • Doświadczenie w pracy z klientem;
  • Doświadczenie w pracy z monitoringami cyfrowymi.

Oferujemy:

  • Stały grafik, praca od poniedziałku do piątku;
  • Praca na pełny etat;
  • Dodatkowy system premiowy za dyżury;
  • Rozwój zawodowy, dostęp do najnowszych technologii, szkolenia;
  • Praca w młodym, zgranym zespole;
  • Praca w terenie;
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne;
  • Karta MultiSport;
  • Pakiet usług telekomunikacyjnych ( jeśli jesteś w zasięgu naszej sieci);
  • Jako opcja B2B.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: [ukryte]

Maxnet Gdynia - Internet dla wymagających

Aktualizacja: 31.07.2023