Monter układów hydrauliki siłowej, serwisant

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4130 - 6260
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Wymagania:
- Doświadczenie w serwisowaniu urządzeń hydraulicznych oraz montażu instalacji,
- Umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy,
- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
- Wykształcenie średnie techniczne
- Prawo jazdy kat. B,
- Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem,
- Dyspozycyjność, gotowość do pracy w terenie.
Obowiązki:
- Montaż urządzeń, układów hydraulicznych,
- Próby i uruchomienia urządzeń
- Aktywny udział w procesie produkcyjnym
- Serwis urządzeń i układów hydraulicznych,
Oferujemy:
- Dobre warunki zatrudnienia
- Profesjonalne szkolenia podwyższające kwalifikacje
- Niezbędne narzędzia pracy
- Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia
- możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na życie na atrakcyjnych warunkach.
Informacje o firmie
Firma MS-HYDRO s.c. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, zrzeszającą pracowników z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w branży hydrauliki siłowej. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko montera układów hydraulicznych.

Aktualizacja: 04.03.2024