Ogłoszenie nieaktualne

Monter/ka Elektronik

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka,
Monterzy, serwisanci
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

TECHBASE poszukuje Montera/Monterki elektroniki do zespołu.

Główne obowiązki:
  • Automatyczny i ręczny montaż płyt PCB
  • Obsługa maszyn do produkcji płyt PCB (procesy SMT)
  • Prowadzenie kontroli jakości wyprodukowanych PCB oraz ich napraw
  • Dbanie o podnoszenie poziomu technicznego montowanych płyt PCB
  • Obsługa automatycznej linii SMT
  • Wzrokowa oraz automatyczna kontrola (AOI) wyprodukowanych podzespołów
Wymagania:
  • Umiejętność obsługi maszyn do produkcji
  • Dokładność i precyzja montażu
  • Znajomość MS Excel / Google Sheets
  • Samodzielność i umiejętność samodzielnej pracy przy minimalnym nadzorze.
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy:
  • Możliwy rozwój w kierunku działu technicznego
  • Godziny pracy: 8-16 lub możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin
  • Praca na miejscu
  • Swobodna atmosfera pracy
Informacje o firmie

TECHBASE Group Sp. z o.o. jest producentem i dystrybutorem urządzeń i oprogramowania przemysłowego. Dostarczamy kompletne rozwiązania dla branży automatyki przemysłowej i IT, w tym Internetu Rzeczy (IoT). Naszą grupą docelową są firmy zajmujące się integracją systemów z zakresu automatyki i informatyki przemysłowej.

W naszym zespole znajdują się osoby z wieloletnim doświadczeniem w dystrybucji produktów elektronicznych i komputerowych dla przemysłu. Wiemy, jak ważne jest zapewnienie naszym klientom nie tylko niezawodnego sprzętu, ale również profesjonalnego wsparcia technicznego oraz gwarancji natychmiastowej i sprawnej obsługi.

Aktualizacja: 31.07.2023