Ogłoszenie nieaktualne

.NET Developer

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Programowanie
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Hybrydowa
Wymagane doświadczenie
Tak

W Cyclad współpracujemy z wiodącymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, nowoczesnych technologii, które kształtują świat przyszłości.
Aktualnie poszukujemy programistów .NET dla naszego partnera do projektu współtworzenia produktu marketing automation, obsługującego wysyłkę 20 miliardów wiadomości e-mail rocznie.   Informacje o projekcie:
  • Branża: marketing automation
  • Praca zdalna: 100%
  • Lokalizacja biura: Gdańsk
  • Tech stack: .NET 4.6/ .NET 6, ASP.NET, C#, Kendo, Microsoft SQL Server, RabbitMQ, MongoDB, HTML, CSS, JavaScript
  • Budżet: 1000 PLN NET + VAT/dzień na B2B (26 płatnych dni urlopowych)
  • Forma współpracy: B2B lub UOP
  • Długość kontraktu: czas nieokreślony
  • Start: w zależności od preferencji
  • Język projektu: polski
Zakres zadań:
  • Aktywny udział w projektowaniu implementacji rozwiązań w kluczowym dla firmy systemie
  • Zapewnienie wysokiej wydajności implementowanych rozwiązań
  • Współpraca w zakresie analizy wymagań
  • Rozwijanie i utrzymywanie produktów firmy

Czego oczekujemy:
  • 3- letniego doświadczenia na stanowisku programisty .NET
  • Znajomości technologii .NET, C#
  • Znajomości HTML, CSS, JavaScript
  • Umiejętności pracy w środowisku Microsoft Visual Studio oraz SQL Server
  • Doświadczenia w pracy z relacyjnymi bazami danych
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych
  • Zainteresowanie technologiami frontendowymi
  • Znajomość kontrolek Kendo UI, Telerik
  • Znajomość rozwiązań chmurowych MS Azure
  • Doświadczenie w pracy z systemami kolejkowymi np. RabbitMQ
  • Znajomość bazy danych NoSQL np. MongoDB

Oferujemy:
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i globalnym,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pracę 100% zdalna, hybrydowa lub z nowoczesnego biura w Gdańsku,
  • Prawdziwie przyjazną atmosferę i realne wsparcie członków zespołu,
  • Prywatną opiekę medyczną z uwzględnieniem członków rodziny oraz możliwość skorzystania z karty MultiSport,
  • Fundusz edukacyjny

Aktualizacja: 18.02.2023