Ogłoszenie nieaktualne

Nauczyciel wspomagający

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Poszukiwany Nauczyciel wspomagający.
Akademickie Liceum Ogólnokształcące dla Młodzieży w Gdańsku podejmie współpracę z energicznym, pełnym zapału i pasji Nauczycielem wspomagającym.
Wymagania:
- ukończone studia wyższe kierunkowe
- uprawnienia pedagogiczne
Mile widziane:
- doświadczenie w pracy w szkole
- wykształcenie w zakresie pracy z młodzieżą o specjalnych potrzebach edukacyjnych
Obowiązki:
- prowadzenie obowiązkowych i dodatkowych zajęć wynikających z oferty szkoły
- udział w radach pedagogicznych, szkoleniach, zebraniach z rodzicami
- aktywna współpraca z innymi członkami grona pedagogicznego, praca w zespołach przedmiotowych lub zadaniowych
Wymiar zatrudnienia: Pełen etat
Zainteresowanie osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji pracownika na adres [ukryte]
Jako tytuł maila należy wpisać: Zgłoszenie kandydatury – Nauczyciel wspomagający
Uwaga: zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Aktualizacja: 05.01.2024