Nauczyciel Polskiego w Niepublicznej Szkole Podstawowej Nowy Świat

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Wymagania:
Nauczyciel języka polskiego w 2 klasach w szkole podstawowej. Ilość godzin do uzgodnienia min. 1/2 etatu [obecnie 10-15h]. Wykształcenie kierunkowe wyższe. Doświadczenie w pracy z dziećmi w szkole minimum 2 lata. Komunikatywność i kreatywność. Wysoka kultura osobista. Dodatkowe kursy i szkolenia związane z wychowaniem / nauczaniem mile widziane.
Dyspozycyjność w godzinach działania placówki, mobilność.
Stopień zawodowy nauczyciela mianowanego lub dyplomowanego będzie atutem w procesie rekrutacyjnym.

Obowiązki:
Prowadzenie lekcji Polskiego i nauczanie zdalne w miarę potrzeb. Przygotowywanie do egzaminu ósmoklasisty. Kontakty z rodzicami w tym udział w zebraniach i konsultacjach. Prowadzenie dokumentacji związanej z zajmowanym stanowiskiem.

Oferujemy:
Praca w doświadczonym zespole w nowoczesnej szkole. Duża swoboda kształtowania programu nauczania w porozumieniu z dyrekcją placówki. Umowa o pracę na bardzo konkurencyjnych warunkach finansowych.

Praca od września 2023 r.

CV proszę przesłać na podanego w kontakcie maila.
Informacje o firmie

www.happykidsosowa.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Happy Kids Osowa s.c., Oriona 1, 80-299 Gdańsk, NIP 5842701881, na potrzeby rekrutacji na stanowisko z ogłoszenia. Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Happy Kids Osowa s.c., adres j.w.. Happy Kids Osowa powołała Inspektora Ochrony Danych dane kontaktowe: adres korespondencyjny: Oriona 1, 80-299 Gdańsk, e-mail: administrator@happykidsosowa.pl.
Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 60 dni. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Aktualizacja: 30.01.2023