Ogłoszenie nieaktualne

Nauczyciel Wspomagający

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Zatrudnimy Nauczyciela Wspomagającego
 w Publicznym Pozytywnym Przedszkolu nr 4 w Gdańsku.
Obowiązki:
1. Prowadzenie zajęć terapeutycznych i wczesnowychowawczych w grupie przedszkolnej.
2. Prowadzenie konsultacji dla rodziców.
3. Przygotowywanie opinii o dziecku.
4. Podejmowanie działań profilaktycznych.
5. Współpraca z nauczycielami i innymi specjalistami pracującymi w przedszkolu.
6. Współpraca z rodzicami.
Wymagania:
1. Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym, kierunek oligofrenopedagogika
lub pedagogika specjalna oraz wczesne wspomaganie rozwoju.
2. Spełnianie warunków zdrowotnych niezbędnych do wykonywania zawodu.
3. Wysoka kultura osobista.
4. Łatwość nawiązywania kontaktów zarówno z dziećmi jak i rodzicami.
5. Ciepłe i serdeczne podejście do wychowanków przedszkola.
6. Uczciwość i sumienność w wypełnianiu obowiązków.
7. Doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnością w tym autystycznym spektrum
zaburzeń.
Informacje o firmie
Oferujemy:
1. Stabilne zatrudnienie.
2. Umowę o pracę.
3. Wymiar etatu: 1 etat (25h)
4. Możliwość rozwoju zawodowego.
5. Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata +atrakcyjny system premiowania.
6. Pracę pełną wyzwań w przyjemnej atmosferze.
7. Dofinansowanie karty programu MultiSport.
Opis dodatkowy:
Osoby zainteresowane ofertą pracy uprasza się o przesłanie CV na adres mailowy: [ukryte]
Do dokumentów należy załączyć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych
Osobowych; (tekst jedno-lity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Aktualizacja: 15.12.2023