Ogłoszenie nieaktualne

Nauczyciel angielskiego

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
3500 - 4000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Języki obce
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków:
  • prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych na kursach intensywnych, przyspieszonych, miesięcznych, semestralnych, weekendowych, maturalnych, egzaminacyjnych, firmowych zgodnie z metodą CJ
  • Praca ze słuchaczami o zróżnicowanych poziomach zaawansowania znajomości języka i w różnym przedziale wiekowym
Profil kandydata:
  • przynajmniej roczne doświadczenie pedagogiczne,
  • Certyfikat C1 lub studia kierunkowe
  • Punktualność, zaangażowanie, otwartość, wysoka kultura osobista
  • Pasja w uczeniu siebie i innych
  • Gotowość dołączenia do zespołu, w którym każdy czuje się doceniony i ważny oraz współpracujący z zespołem lektorów
  • Chęć rozwoju i szukania nowych rozwiązań- w tym nowych metod przekazywania wiedzy.
  • Konsekwencja w działaniu, życzliwość, umiejętność płynnego przechodzenia między zadaniami
  • Kontakty z dyrektorem metodycznym ( postęp, brak postępu ucznia), samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Znający swoje mocne i słabe strony
  • Wyznaczający sobie i uczniowi cele, które są osiągalne i mierzalne zgodnie z jej/jego oczekiwaniami
To oferujemy:
Konkurencyjne wynagrodzenie. Szkolenia z metody CJ. Opiekę dyrektora ds nauczania przez cały okres trwania umowy.
Jeśli jesteś osobą ciekawą świata, lubiącą kontakt z ludźmi i chcącą pracować z ludźmi i dla nich, to praca w Collegu Językowym może być idealnym miejscem dla Ciebie!
Będziesz mieć kontakt z osobami zmotywowanymi do nauki języka, ambitnymi i chętnymi do współpracy. Twój udział w ich kształceniu będzie bezcenny bo dasz im oprócz wiedzy, swój czas, entuzjazm, otwartość na świat i inne kultury oraz profesjonalizm. Twoim zadaniem jest przeprowadzenie ich przez proces kształcenia w taki sposób aby w jak najkrótszym czasie osiągnęli biegłość językową w mówieniu, przede wszystkim.

Informacje o firmie

7 zasad Collegu Językowego:

  1. Jeśli kochasz to, co robisz i robisz to, co kochasz – dołącz do nas! Tacy jesteśmy – robimy to z miłości do nauczania języków.
  2. Jeśli wiesz, że innowacja i kreatywność są ze sobą powiązane – dołącz do nas, mamy tak samo! Wierzymy, że to, co robimy, robimy najlepiej jak potrafimy i stale szukamy, jak robić to jeszcze lepiej. Każdy twój pomysł jest wysłuchany. Wygrywa najlepszy!
  3. Pomagasz spełniać marzenia swoim uczniom – ich zadowolenie i sukcesy to Twój motor do działania!
  4. Równanie w górę – wierzymy, że małe grupy, idealnie dobrany poziom językowy dla każdego ucznia, nacisk na komunikację i umowa na osiągalny rezultat to coś, co działa! A nauczycielowi daje bezmiar satysfakcji i nadaje mu kierunek do dalszego działania.
  5. Jesteś wartością dla nas i świata – wierzymy w Twoje cele na równi z Tobą i wspieramy Cię w ich osiąganiu – dajemy Ci potrzebne wsparcie, profesjonalizm i metodykę od samego początku
  6. Wiemy, że każdy uczeń jest wartością – uczymy go i uczymy się od niego – wierząc w jego cele na równi z naszymi. Jej/Jego zaangażowanie jest dla nas bezcenne w nauce języka!
  7. Wierzysz, że w trochę więcej niż rok można sprawić, że uczeń osiągnie stopień komunikatywny języka obcego – wygrałeś – nam się to udaje! Dołącz do nas!

Jeśli powyższe wartości są wartościami, z którymi się identyfikujesz i chcesz dołączyć do grona ludzi, którzy wiedzą, co robią, to College Językowy jest miejscem pracy dla Ciebie!

Aktualizacja: 12.01.2024