Nauczyciel na kierunku Technik farmaceutyczny

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy

Grupa TEB Edukacja jest wiodącą na rynku grupą podmiotów i szkół oferującą swoim klientom kompleksowe usługi edukacyjne. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę i wciąż poszukujemy nowych kierunków rozwoju. W naszej pracy łączymy pasję i doświadczenie z nowoczesnym podejściem do edukacji. Współpracując z nami możesz liczyć na przyjazną atmosferę pracy oraz partnerskie podejście. Chętnie rozmawiamy z Pracownikami o ich pomysłach oraz wdrażamy te najlepsze. Dołącz do nas!

Szkoła Policealna Teb Edukacja w Gdyni zatrudni nauczyciela do prowadzenia zajęć na kierunku Technik farmaceutyczny.

KORZYŚCI DLA CIEBIE:
  • zatrudnienie w stabilnej firmie będącej liderem w swojej branży
  • możliwość długofalowej współpracy
  • umowę o pracę/umowę zlecenie
  • atmosferę opartą na współpracy, zaufaniu i dzieleniu się wiedzą
  • bogate zaplecze pomocy dydaktycznych
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • prowadzenie zajęć dydaktycznych zgodnie z programem nauczania oraz obowiązki wynikające ze statutu szkoły
WYMAGANIA:
  • wykształcenie kierunkowe
  • pasja, życzliwe nastawienie do słuchaczy
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • dyspozycyjność
CV prosimy o przesyłanie na adres mailowy: [ukryte]

W przypadku chęci udziału w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji.

Obowiązek informacyjny: https://teb.pl/ochrona-danych-osobowych/

Aktualizacja: 15.02.2024