Operator Maszyn-Mechanik -"Złota rączka"

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Jesteśmy firmą produkcyjna w branży kosmetycznej. Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko operatora maszyn-mechanika

Twój zakres obowiązków
  • Obsługa maszyn produkcyjnych, naprawa, ustawianie, usuwanie usterek podczas produkcji,
  • Dobór odpowiednich narzędzi, parametrów i ustawień maszyn dla prawidłowego funkcjonowania procesu,
  • Monitorowanie stanu technicznego maszyn,
  • Raportowanie procesu produkcyjnego oraz wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn,
  • Dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń i narzędzi oraz o ład i porządek na stanowisku pracy,
Nasze wymagania
  • Wykształcenie: minimum zawodowe (preferowane kierunki techniczne: mechanika i budowa maszyn),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Dokładność i sumienność,
  • Zaradność, zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • język angielski będzie mile widziany,

Aktualizacja: 18.09.2023