Operator Obsługi Lotniska

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie,
Magazynowanie,
Pracownicy magazynowi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator obsługi lotniska 1/2 etatu

Oferta:
  • Umowa o pracę na 1/2 etatu (godziny do uzgodnienia: 6-10, 7-11, 8-12 16-20)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju
  • Bogaty pakiet benefitów
Wymagania:
  • Dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Doświadczenie w pracy magazynowej
Zadania:
  • Załadunek/ rozładunek samolotów
  • Ładowanie kontenerów
  • Rozładunek samochodów
  • Sortowanie paczek na magazynie
Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod adresem e-mail: [ukryte]

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
Informacje o firmie

Aktualizacja: 21.04.2023