Ogłoszenie nieaktualne

Operator Pudełkarki

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Pracownicy produkcji,
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Nr ref: 21/2021

Podstawowe informacje

  • Miejsce pracy: Gdynia
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę
  • Godziny pracy: praca zmianowa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyny – pudełkarki oraz organizacja pracy na maszynie
  • utrzymanie ciągłości procesu produkcji
  • dbanie o stan techniczny maszyny oraz jej oprzyrządowania
  • koordynowanie pracy osób pracujących na maszynie
  • obsługa systemu ewidencjonującego czynności produkcyjne oraz wypełnianie dokumentacji stanowiskowej
  • przestrzeganie przepisów BHP oraz dbanie o porządek na stanowisku pracy w oparciu o system 5S

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze maszyn i/lub urządzeń produkcyjnych
  • umiejętności i/lub wiedza techniczna
  • uczciwość, pracowitość i zaangażowanie
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym

Dodatkowy atut:

  • doświadczenie w branży poligraficznej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie, w ramach umowy o pracę
  • praca w nowoczesnym parku maszynowym
  • dbałość o bezpieczne środowisko pracy

Kim jesteśmy?

Trefl SA to dynamicznie rozwijająca się rodzinna firma, obecna na rynku od 1985 roku. Tworzymy z myślą o Dzieciach i Ich Rodzicach. Chcemy, by nasze ciekawe i bezpieczne zabawki dostarczały pomysłów na poznawanie świata, kształtowanie pozytywnych postaw oraz wspólne spędzanie czasu. Każdego dnia ponad 700 pracowników przyczynia się do rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Za sukcesem firmy Trefl stoją ludzie. Pracownicy pełni pasji, zaangażowania, nastawieni na realizację celów, wychodzący z inicjatywą. Właśnie tych cech poszukujemy również u Kandydatów naszych przyszłych pracowników.

KONTAKT DO REKRUTERA
Kamila Bendik
Specjalista ds. Personalnych
email:  [ukryte]
tel.: 58 666 73 85

Aktualizacja: 28.11.2023