Operator Wózka Widłowego - Magazyn Gdańsk

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5500 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Magazynowanie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: OG40D/12/2022

Aktualnie do naszego magazynu w Gdańsk - Stogi ul. Kontenerowa 21 poszukujemy kilku osób na stanowisko Operatora Wózków Widłowych. Magazyn znajduje się na terenie Terminala DCT. Dojazd bezpośredni autobusem 138, 238 (bezpośrednie połączenie z Centrum Miasta).

Twoje zadania:
  • prace przeładunkowe (rozładunek i załadunek towarów)
  • przemieszczanie i rozkładanie towarów
  • obsługa wózków widłowych
  • proste prace fizyczne
Wymagania:
  • uprawnienia UDT
  • doświadczenie w pracy na magazynie i obsłudze wózka widłowego
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość pracy w elastycznych zmianach od poniedziałku do piątku 8:00-16:00; 12:00-20:00
  • system premii uzależniony od wyników pracy
  • opcja "chcesz dorobić" (możliwość pracy w nadgodzinach)
  • termiczna ciepła odzież robocza
  • nowy magazyn, komfortowe warunki i nowoczesne narzędzia pracy
Benefity:
  • prywatna opieka medyczna LUX MED
  • ubezpieczenie na życie
  • karta Multisport
  • kafeteria MyBenefit
  • dofinansowanie wakacji (ZFŚS)
  • paczki Świąteczne
  • prywatny Pracowniczy Program Emerytalny
Zaaplikuj i porozmawiajmy. Zostaw CV pod linkiem:

Informacje o firmie:
C.HARTWIG GDYNIA S.A.  -  jesteśmy jednym z największych spedytorów działającym na rynku krajowym i międzynarodowym w zakresie transportu, spedycji i logistyki. Od 2021 roku dołączyliśmy do grupy Rhenus Air & Ocean, która jest jedną z wiodących firm świadczących usługi logistyczne w Europie.

Aktualizacja: 16.06.2023