Ogłoszenie nieaktualne

Operator frezarek CNC

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
4500 - 5500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja,
Przemysł
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny

Zakład Produkcyjny Jubilex, Siezieniewski i spółka sp.j., Narzędziownia Ergwind zatrudni pracownika obróbki skrawaniem.

www.ergwind.pl. Zakład znajduję się w pobliżu Urzędu Marszałkowskiego

Wymagania:

  • min. wykształcenie zawodowe mechaniczne,
  • min. roczne doświadczenie na frezarkach CNC
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • dokładność, sumienność, zaangażowanie.
  • znajomość programowania G-kodów,
  • ustawianie i dobór parametrów frezarki,
  • Praca na frezarce Haas i ploterach naszej produkcji

Obowiązki:

  •  obsługa urządzeń pomiarowych,
  • wykonywanie detali wg dokumentacji technologicznej i konstrukcyjnej (produkcja jednostkowa),
  • inne czynności produkcyjne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Aktualizacja: 19.06.2023