Operator /- ka Maszyn / mechanik

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja,
Przemysł
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Rekrutacja online
Tak

Do nowoczesnego zakładu produkcyjnego- poszukuję Kandydatów/Kandydatki na stanowisko:

Operator/- ka Maszyn / mechanik
Miejsce pracy: Kowale k. Gdańska

Twój zakres obowiązków:
  • Obsługa i przezbrajanie maszyn,
  • Obsługa urządzeń pomocniczych używanych w procesie,
  • Kontrola jakościowa procesu,
  • Realizacja planu produkcyjnego,
  • Weryfikacja i aktualizacja danych produkcyjnych,
  • Dbałość o stan techniczny urządzeń;

Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn (preferowane)
  • "zmysł techniczny"
  • Doświadczenie w pracy na liniach produkcyjnych, technologicznych (preferowane),
  • Wiedza z zakresu systemu zarządzania jakością,
  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w realizacji    powierzonych zadań,
  • Nastawienie na realizację celów

To oferujemy:
  • umowa o pracę,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie - uzależnione od doświadczenia
  • Wsparcie w relokacji
  • BEZPŁATNY DOJAZD Z GDAŃSKA

CV--->

HR TREE MARZENA MILER-KOSEWSKA został wpisany pod numerem 23343 do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia.

Aktualizacja: 04.07.2023