Opiekun Klienta Korporacyjnego z językiem duńskim - praca zdalna

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.
Obowiązki:
  • realizacja zgłoszeń z rynków zagranicznych,
  • obsługa klientów w kwestiach związanych z fakturami, płatnościami, gwarancjami,
  • rozwiązywanie problemów,
  • praca na systemie SAP,
  • drobne tłumaczenia tekstów,
  • wsparcie innych działów firmy.

Oczekiwania:
  • bardzo dobra znajomość języka duńskiego (B2+/C1),
  • dobra znajomość języka angielskiego (B1/2),
  • otwartość, rzetelność, motywacja do pracy i rozwoju,
  • chęć rozwoju,
  • pierwsze doświadczenie w międzynarodowym środowisku.

Nasi partnerzy biznesowi oferują:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • Kompleksowy program wdrożeniowy oraz szkolenia doskonalące i kursy językowe,
  • Codzienną pracę w języku obcym w ciekawym, wielokulturowym środowisku,
  • Szansę na karierę w międzynarodowej organizacji,
  • Możliwości rozwoju - ścieżki kariery,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Aktualizacja: 28.01.2023