Specjalista ds.monitoringu, restrukturyzacji i windykacji

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
4700 - 5200
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Analiza / Statystyka,
Kontroling,
Księgowość
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Twój zakres obowiązków:
  • monitorowanie terminowości spłat kredytów,
  • sporządzanie raportów z monitoringu ekspozycji kredytowych na podstawie sytuacji ekonomiczno-finansowej oraz oceny wartości zabezpieczeń udzielonych kredytów,
  • monitorowanie ryzyka kredytowego w zakresie ekspozycji zagrożonych,
  • raportowanie i przedkładanie propozycji w zakresie klasyfikacji należności do odpowiedniej grupy ryzyka wraz z rekomendacją dotyczącą tworzenia lub rozwiązywania rezerw celowych,
  • prowadzenie postępowań restrukturyzacyjnych i ugodowych,
  • organizowanie i wykonywanie czynności przedwindykacyjnych i windykacyjnych,
  • weryfikacja procedur w zakresie monitoringu, restrukturyzacji i windykacji.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane bankowość, ekonomia, finanse i rachunkowość),
  • doświadczenie pracy na podobnym stanowisku w Banku (preferowane stanowiska związane z obsługą kredytów),
  • doświadczenie lub wiedza w zakresie oceny ekonomiczno-finansowej podmiotów prowadzących działalność gospodarczą,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i zespołowej,
  • poszukujemy osoby komunikatywnej, zorganizowanej i samodzielnej.
To oferujemy:
  • zatrudnienie w stabilnej firmie,
  • umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • prywatną opiekę medyczną i program emerytalny.
Informacje o firmie
Bank Spółdzielczy w Pucku pod względem osiąganych wyników finansowych plasuje się na wysokich miejscach wśród banków spółdzielczych w Polsce. Bank Spółdzielczy w Pucku jest w pełni bezpieczny zarówno dla tych klientów, którzy powierzyli nam swoje środki finansowe, jak dla tych, którym świadczymy usługi przekazu środków pieniężnych w systemie rozliczeń międzybankowych. Do podstawowych celów działalności Banku należy zapewnienie kompleksowej obsługi finansowej, jak również wspieranie rozwoju gospodarczego w środowisku lokalnym.

Jeżeli zdecyduje się Pani/Pan ubiegać o zatrudnienie w Banku Spółdzielczym w Pucku, prosimy o zamieszczenie następujących klauzul w dokumentach aplikacyjnych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Bank Spółdzielczy w Pucku, z siedzibą w Pucku ul. gen. Józefa Hallera 3, 84-100 Puck. Wyrażam zgodę /* Nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez Bank Spółdzielczy w Pucku, z siedzibą w Pucku ul. gen. Józefa Hallera 3, 84-100 Puck. Zapoznałam/em się z klauzulą informacyjną administratora danych: Banku Spółdzielczego w Pucku *niepotrzebne skreślić

Aktualizacja: 17.01.2024