Optyk sprzedawca w klinice okulistycznej

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto
5000 - 9000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Medycyna,
Służba zdrowia,
Optyka
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- zapewnienie profesjonalnej obsługi Pacjenta/Klienta w zakresie oferowanych produktów i usług
- realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych
- prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
- dbanie o poprawne funkcjonowanie salonu, zgodnie ze standardami firmy
- dbanie o ekspozycję produktów

NASZE WYMAGANIA:
- kreatywność
- umiejętności sprzedażowe - warunek konieczny
- mile widziane doświadczenie w branży optycznej
- wysokie zdolności organizacyjne
- chęć rozwoju i motywacja do pracy
- umiejętność identyfikowania potrzeb Pacjentów/Klientów
- umiejętność budowania i rozwijania długofalowych relacji z Pacjentami/Klientami
- znajomość trendów mody i przekładanie tej wiedzy na potrzeby Pacjentów/Klientów
- wysoka kultura osobista

OFERUJEMY:
 - umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy / inna preferowana forma zatrudnienia
- szukamy kogoś do długofalowej współpracy
- atrakcyjne wynagrodzenie - premia uzależniona od wyników
- prowizja od obrotów salonu oparta na jasnym i precyzyjnym systemie
- finansowanie kursów, szkoleń, wyjazdów na targi optyczne krajowe i zagraniczne
- elastyczny czas pracy
- atmosfera oparta na współpracy
- możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności
- pomoc osobom spoza Trójmiasta w znalezieniu mieszkania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres: [ukryte] z dopiskiem "optyk sprzedawca".
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

O NAS
Jesteśmy rodzinną, stabilną firmą z 20-letnim doświadczeniem w branży okulistycznej i optycznej. Nasze placówki w Trójmieście zostały założone przez dr Roberta Szulca, lekarza specjalizującego się w diagnostyce i leczeniu jaskry. Posiadamy dwie kliniki okulistyczne, w których mieszczą się salony optyczne.

Zatrudniamy wykwalifikowanych okulistów, optometrystów, okulistów dziecięcych, optyków okularowych i ortoptystów.

Posiadamy najwyższej klasy sprzęt okulistyczny.
Zadowolenie Pacjenta / Klienta ze świadczonych usług jest dla nas priorytetem.

Aktualizacja: 19.12.2023