OtC / AR / Cash Collections z językiem niemieckim - praca zdalna

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.
Obowiązki:
  • Przygotowywanie wyciągów bankowych i dzienników płatności
  • Weryfikacji dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującą procedurą
  • Przygotowywanie dzienników
  • Kontakcie z dostawcami: obsługa zapytań telefonicznych oraz mailowych, wyjaśnianie kwestii dotyczących płatności, potwierdzanie sald
  • Analizowanie danych klientów

Oczekiwania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min.rok)
  • Znajomość języka niemieckiego (min.B2)
  • Znajomość języka angielskiego (min. B1)

Nasz Klient oferuje:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie;
  • Umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku. Możliwość rozwoju.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (Multisport, ubezpieczenie medyczne, kafeteria)

Aktualizacja: 27.02.2023