PRACA 100% zdalna - wsparcie w księgowości z jez. holenderskim

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Charakter pracy
Zdalna

Currently for our Client from the BPO/ SSC sector we are looking for talented people with foreign language skills who are ready to begin or continue their professional career in international structures.
Zakres obowiązków:
  • analiza kont klientów;
  • wprowadzanie danych z faktur do systemu SAP, przygotowywanie faktur do płatności;
  • komunikacja z klientami;
  • przygotowanie danych i raportów;
  • przetwarzanie poleceń zapłaty z różnych platform bankowych.

Wymagania:
  • Dobra znajomość języka holenderskiego i angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • Znajomość podstaw księgowości będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość programów MS Office
  • Dobra znajomość programu Excel
  • Dobra organizacja pracy

Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w standardowych godzinach, bez nadgodzin
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet benefitów (multikafeteria)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Szkolenie wdrażające na stanowisko
  • Możliwość pracy hybrydowej

Aktualizacja: 02.03.2023